1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. TBF 2018
reaksiyion-sevdim

TBF 2018

TBF 2018

LoL oyuncularının ve e-sporseverlerin heyecanla beklediği, Super Massive ile Royal Bandits arasındaki Türkiye Büyük Finali (TBF2018) bugün saat 13:45’te başladı ve Super Massive takımının galibiyeti ile sonuçlandı.

Karşılaşma, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda 10.000 izleyicinin katılımıyla gerçekleşti ve BeinSports Haber kanalı üzerinden canlı olarak yayınlandı. Ayrıca dileyen izleyiciler karşılaşmayı Twitch platformunda ‘riotgamesturkish’ üzerinden de izledi. Büyük Final öncesi Manga grubu solisti Ferman Akgül ve Fatma Turgut da dahil olmak üzere birçok etkinliğe ev sahipliği yapıldı.

Mücadelelerin sunuculuğunu ise Kürşad Demirer üstlendi. Super Massive’nin 3-1 kazandığı final oyunlarının ardından, kazanan takım oyuncularına ödüllerinin verildiği bir tören düzenlendi. Sonrasında ise tüm profesyonel oyuncuların da katılacağı bir fotoğraf çektirme etkinliği yapıldı.

Ayrıca, 2018 Türkiye Büyük Finali’nin şampiyonu Bahçeşehir SuperMassive, Worlds 2018’de ülkemizi temsil edecek! Kendilerine canı gönülden başarılar diliyoruz.

Bahçeşehir SuperMassive’i genel olarak e-spora ilgisi olan herkes bilir ancak Royal Bandit hakkında da bilgi verecek olursak; Royal Bandits, 2016’nın üçüncü çeyreğinde kurulmuş bir espor kulübüdür. Henüz 1 yaşını yeni doldurmuş olan kulüp buna rağmen İspanya, Çin ve Danimarka gibi birçok farklı ülkede gerçekleşen turnuvalarda varlığını göstermiştir. Hali hazırda barındırdığı 35 den fazla oyuncusuyla Türkiye’de en çok takımı olan ve en çok oyun dalında varlığını sürdüren Royal Bandits’e de önündeki maçlar için başarılar diliyoruz.

Yazar Hakkında

Türkiye ve Dünya çapında ilgimizi çeken, etkileyici ve birbirinden güzel liste yazılarımızı paylaşmak ve bazı konulardaki fikir ve bakış açımızı da sizlere sunmak için buradayız.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. 激光無創熱作用模式精準作用於陰道粘膜層、肌層,使陰道組織發生新生改變,修復由於順產而引起的損傷,解決一系列產後女性生殖系統常見問題。私密緊緻作用原理:刺激陰道粘膜固有層、粘膜肌層,使其膠原纖維、彈性纖維大量增生重塑;彈性纖維網修復,陰道收緊 SUI作用原理:恢復盆底正常解剖位置 陰道彈性纖維網得以修復,恢復到正常解剖位置避免了擠壓,牽拉尿道,使尿道角度恢復正常 盆底血供豐富,間接的使尿道括約肌得以修復進而停止漏尿或症狀減輕 私密敏感、潤滑作用原理:CO2微脈管作用,使血管重建、促進血液循環 血管活性腸肽(VIP)和神經肽Y(NPY) 表達增加,敏感度增加 血流量增加,陰道上皮細胞功能增加、陰道粘膜自分泌功能增強,潤滑度增加