1. Ana Sayfa
  2. Spor
  3. SPOR KÖŞESİ | YENİLMEZ : KHABİB NURMAGOMEDOV

SPOR KÖŞESİ | YENİLMEZ : KHABİB NURMAGOMEDOV

SPOR KÖŞESİ | YENİLMEZ : KHABİB NURMAGOMEDOV

Spor dünyasında yaklaşık son 1 aydır en çok konuşulan isim şüphesiz Khabib Nurmagomedov’dur. UFC ve dövüş sporlarıyla ilgilenen herkesin zaten çoktan tanıdığı, sosyal medya kullananların da son 1 ay içerisinde tamamen tanıyıp sevdiği bir isimdir Khabib.

Conor McGregor karşısında aldığı galibiyet ile beraber de adından iyice söz ettirmeyi başaran Khabib Nurmagomedov, UFC şovunda kemerin yeni sahibi oldu. Lakabı “kartal” olan başarılı dövüşçünün çok ilginç bir antrenman stili var.

Garip bir antrenman stili derken, tam olarak bunu beklemiyordunuz herhalde:) Khabib’i insan dövmek kesmiyor olacak ki, ayılarla dövüşerek maçlara hazırlık yapıyor.

Ayrıca kendisinin dövüşlerinde yaptığı efsane nakavtlar, yumruklar ve tekmeler gibi her türlü şeyi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Diyecek fazla bir söz yok…

Dağıstanlı ve müslüman olan ve Türkiye’yi de yakından takip ettiğini belirten Khabib tam bir Galatasaray hayranı çıktı. Hatta Galatasaray yönetimi tarafından, Schalke 04 maçına davet edilen Khabib bu teklifi memnuniyetle karşılamış.

Ayrıca, Khabib’in kariyerinde şimdiye kadar hiç yenilgisi bulunmuyor…

Yazar Hakkında

Türkiye ve Dünya çapında ilgimizi çeken, etkileyici ve birbirinden güzel liste yazılarımızı paylaşmak ve bazı konulardaki fikir ve bakış açımızı da sizlere sunmak için buradayız.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. 我們採用國際及美國食品及藥物管理局FDA認可的CO2 激光儀 LUTRONICS® SPECTRA SPR, 具安全性, 準確度高 . 二氧化碳激光可安全地去除皮膚上的癦痣、肉粒、疣、老人斑等問題。此激光的幼細光束可準確及直接地將要去除的組織氧化,過程快捷,傷口細小及乾淨,對周圍的皮膚傷害減至最少。一般1-2次就可永久去除。