1. Ana Sayfa
 2. Spor
 3. FİFA 19 İNCELEMESİ

FİFA 19 İNCELEMESİ

FİFA 19 İNCELEMESİ

 EA Sports tarafından yayınlanan, Dünya’nın en çok satan ve oynanan futbol oyunu FİFA bu sene de bizleri şaşırtacak gibi gözüküyor. FİFA 2019 Türkiye’ye gelmeden biz de sizlere sunalım istedik.

 

     EA Sports birbirinden güzel yeni modlar sayesinde kitlesini iyice arttıracak gibi.. Pes’in kitlesi yavaşça azalacak mı ne?

 

     O zaman gelin FİFA 2019 ile birlikte gelen özellik ve modlara şöyle bir bakalım. Aynı zamanda çıkış tarihi ve fiyatını da inceleyelim.

Oyundaki yeni modlar ve özellikler şüphesiz herkeste heyecan yarattı. Özellikle de ”Hayatta Kalma” ve ”Hakemsiz Oynama” modlarını çok beğendik ve efsane olacağını düşünüyoruz.

 

Hayatta Kalma modunda maç içinde attığınız her golden sonra rastgele bir oyuncunuz oyundan çıkacak. Kısaca, attığınız her golden sonra oyun daha zor bir hale gelecek. Oyuncu sayınız ise en az 7’ye kadar düşecek.

 

Hakemsiz Oynama modunda ise günümüz futbol kurallarından hiçbirisi olmadan oynanacak. Yani, faul, ofsayt, penaltı ve diğer tüm kurallar devre dışında olacak. İlgi çekici…

 

Ayrıca 5vs5 sokak futbolu modu da FİFA 19 ile futbolseverler  ile buluşacak.

 

FİFA 19 fiyatı sizce ne kadardır?

   

     FİFA 19’un Türkiye piyasasındaki fiyatı PS4 için 359 TL, Şampiyonlar sürümü 449.99 TL, Ultimate sürümü 500 TL olacak. Bu üzdü sanki biraz.

 

Peki ne zaman çıkıyor?

 

Oyun ise 28 Eylül 2018’de satışa sunulacak.

EA Sports tarafından yayınlanan Official Reveal Trailer’ı  izleyin derim:)

   

0.0110
0.0Ortalama Puan
Review Overview

  Yazar Hakkında

  Türkiye ve Dünya çapında ilgimizi çeken, etkileyici ve birbirinden güzel liste yazılarımızı paylaşmak ve bazı konulardaki fikir ve bakış açımızı da sizlere sunmak için buradayız.

  Yorum Yap

  Yapılan Yorum (1)

  1. Ellanse洢蓮絲(依戀詩)是一款荷蘭與英國共同研發的的新型真皮填充劑,是由30的25-50微米(µm)的聚己內酯(polycaprolactone, PCL)完美微型正圓晶球,以及70的PBS-生物降解材料(carboxymethylcellulose, CMC)製成的凝膠體,這些成分都是通過FDA(美國食品藥品監督管理局)和歐洲CE認證的安全成分,在人體內水分和二氧化碳作用下可以完全被分解吸收和排出的安全物質,對人體不會產生過敏反應,因此治療前不需經過敏檢測,在使用上幾乎不產生副作用。