1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. YENİ İPHONE MODELLERİ VE FİYATLARI

YENİ İPHONE MODELLERİ VE FİYATLARI

YENİ İPHONE MODELLERİ VE FİYATLARI

Bildiğiniz gibi Apple geçen günlerde piyasaya sunacağı yeni telefon markaları olan iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR’ı tüm Dünya’ya duyurdu ve birçok yenilik ile herkesi şaşırtacağını da ekledi. Yeni iPhone modellerinde kullanılan ve 7 nm ile üretilen A12 işlemcisinin nasıl bir performans göstereceği büyük bir merak konusuydu ki o konu da cevap buldu. Yazımızda hepsine değineceğiz.

iPhone XS modeli…

Ayrıca, Apple şirketi, piyasaya süreceği bu üç telefon ile beraber, şimdiye kadarki en büyük telefonunu da 6.5 inç ile piyasaya sürmüş olacak.

iPhone ailesinin yeni üyelerine yapılan testte, iPhone XS’in hücresel veri hızı, bir önceki model iPhone X’i ikiye katlamış gibi görünüyor. Apple da testlerden önce, hücresel veri hızı ile ilgili %200’e yakın gelişim sağlayacaklarını beklediklerini açıklamıştı.

 

Apple’ın yeni iyileştirmesinin ardından XS modelinden alınan bir ekran görüntüsü…

Gelelim herkesin merak ettiği o soruya: Yeni modellerin fiyatları ne olacak?

Bu konuda kesin bir açıklama olmamasıyla beraber fiyatların en az 12bin TL’den başlaması bekleniyor. Biraz sıkıntı gibi sanki…

 

 

Yazar Hakkında

Türkiye ve Dünya çapında ilgimizi çeken, etkileyici ve birbirinden güzel liste yazılarımızı paylaşmak ve bazı konulardaki fikir ve bakış açımızı da sizlere sunmak için buradayız.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. 它讓神經原在常規的緊張鍛煉中進行共振燃燒,由此帶來健身運動所無法達到的效果。Ion Magnum複雜的振動波是基于於二十多年對神經原燃燒信號的研究手工製作的。 設備製造者的臨床研究結果顯示,30分鐘的治療相當於在健身房10個小時的運動,可以燃燒高達5000卡路里的熱量。其他臨床研究顯示肌肉生成的速度以及脂肪(表面脂肪以及深部脂肪)减少的速度相應都比運動的效果更好。對於Ion Magnum沒有進行理療的部位,甚至會有抗衰老防氧化的效果。 有受試者治療一次之後同一個部位减掉了3-4英寸(不像其他减肥治療中宣稱的那樣,一次治療减掉了5英寸,但那是全身20多個部位加起來减掉的尺寸)。同時,它還可以减掉脖子和下巴的脂肪,讓你的雙下巴消失 . 每次治療需要25分鐘。治療前後的效果非常明顯,而且會持續1-2天。要想達到更好的效果,最好接受1-2個小時的治療。