1. Ana Sayfa
  2. 60 Saniye
  3. 60 SANİYE VE CİLDİMİZ

60 SANİYE VE CİLDİMİZ

60 SANİYE VE CİLDİMİZ

Evet her insan doğar büyür yaşlanır ve yaşamını yitirir. Bu süreç olurken biz vücudumuzu iyi tanıyor muyuz? Cildimizde olan değişikleri farkedebiliyor muyuz?

 

Şu zamanı yaşarken belki vücudumuza istemediğimiz kadar çok zarar veriyoruz,farkında değiliz. Bunu göz önüne alan bir ilaç ve kozmetik firması bu konu hakkında çok güzel bir video hazırlamış.

Cildimize dikkat etmemiz için farkındalık yaratan çok güzel bir video.

 

Vitus, herkesin kendi derisinde rahat hissetmesine ve gelecekte karşılaşabilecekleri değişiklikleri karşılamasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.Hayatta sabit olan tek şey o da her şeyin değişeceğidir.

 

 

İnsanları tüm doğal halleriyle kamera karşısına alan bu firmanın videosunu ilk olarak izleyelim

 

Yazar Hakkında

Türkiye ve Dünya çapında ilgimizi çeken, etkileyici ve birbirinden güzel liste yazılarımızı paylaşmak ve bazı konulardaki fikir ve bakış açımızı da sizlere sunmak için buradayız.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. 激光無創熱作用模式精準作用於陰道粘膜層、肌層,使陰道組織發生新生改變,修復由於順產而引起的損傷,解決一系列產後女性生殖系統常見問題。私密緊緻作用原理:刺激陰道粘膜固有層、粘膜肌層,使其膠原纖維、彈性纖維大量增生重塑;彈性纖維網修復,陰道收緊 SUI作用原理:恢復盆底正常解剖位置 陰道彈性纖維網得以修復,恢復到正常解剖位置避免了擠壓,牽拉尿道,使尿道角度恢復正常 盆底血供豐富,間接的使尿道括約肌得以修復進而停止漏尿或症狀減輕 私密敏感、潤滑作用原理:CO2微脈管作用,使血管重建、促進血液循環 血管活性腸肽(VIP)和神經肽Y(NPY) 表達增加,敏感度增加 血流量增加,陰道上皮細胞功能增加、陰道粘膜自分泌功能增強,潤滑度增加