1. Ana Sayfa
  2. Filmler Ve Diziler
  3. ÜÇ BİLLBOARD EBBİNG ÇIKIŞI | FİLM YORUMU

ÜÇ BİLLBOARD EBBİNG ÇIKIŞI | FİLM YORUMU

ÜÇ BİLLBOARD EBBİNG ÇIKIŞI | FİLM YORUMU

Sizlere 1-2 ay önce izlediğim ve çok beğendiğim bir filmi tanıtmak istiyorum. Aranızda belki duyanlar olmuştur ama benim kuzenimin hadi yaa bu filmi izleyelim demesinden önce pek bir fikrim yoktu. Evet filmimizin adı 3 Billboard Ebbing Çıkışı. Filmin adından bir şey çıkarabildiniz mi bilmiyorum ama bence olay çoğunuzun hiç düşünmediği bir konu hakkında gerçekleşiyor.

Son derece kaliteli bir film ve 2017 senesinin en büyük favorilerinden biri olabilir. Bir sürü adaylık alan ve bir sürü ödül alan bir film.

 

Konusuna dönersek kızı cinayete kurban giden bir kadının hikayesini , maceralarını anlatıyor desek doğru bir şey demiş oluruz. 7 ay boyunca dava hakkında bilgi alamayan Mildred Hayes, konu hakkında bir şeyler yapmaya karar verir ve kasabada kullanılmayan 3 ilan panosuna Amir Willoughby hakkında direk yazılar yazar. 7  ay geçmiştir hiçbir sonuç alınamamıştır ve Willoughbye kinlenmiştir kahramanımız. 

Olaylar giderek büyür, iyice karışır ve siz filmi izlerken gözünüzü bile kırpamaz duruma gelirsiniz. Film bana göre insanı aşırı saran bir film, izlerken sıkılacağınızı düşünmüyorum.

Üç Billboard Ebbing Çıkışı beni etkileyen filmler arasında ilk üçe girebilir. Bu kadar etkileneceğimi beğeneceğimi tahmin etmiyordum. Belki şu an yağlayıp ballayıp size anlattığım için büyük bir beklenti içerisine girebilirsiniz. Zaten, büyük bir beklenti içerisine bence kesinlikle girmelisiniz. Çünkü pişman olmazsınız.

Ama gerçekten Üç Billboard Ebbing çıkışı diyaloglarıyla,oyuncularıyla,senaryosuyla,güçlü dramıyla film severleri ekran başına kitleyebilecek derecede.

Martin McDonagh’ın yönetmenliği takdire şayandı. Oyuncu olarak Frances McDormand,Woddy Harrelson,Sam Rockweel,Peter Dinklage oyunculuklarını söylememize gerek bile yok Oscarlık performans sergilediler.

Spoi vermeden filmi anlatamaya çalıştım bence bir izleyin derim!:)

Yazar Hakkında

Türkiye ve Dünya çapında ilgimizi çeken, etkileyici ve birbirinden güzel liste yazılarımızı paylaşmak ve bazı konulardaki fikir ve bakış açımızı da sizlere sunmak için buradayız.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. IELLIOS是由歐盟資助倫敦大學細胞重建研究所研究. 採用諾貝爾生理醫學獎科技 , 透過”納米能量電流” 以最親膚與迅速導入的方式 , 利用電腦化系統去令皮膚再生 , 令皮膚組織在無創傷的情況下自然更新及收緊 . 這治療是無創無痛的 . 完成治療後亦沒有傷口 . 我們是香港第一引入IELLIOS的機構 , 醫生會根據客人不同情況去為你設計不同的組合 .在外國IELLIOS受到很多荷里活明星, 歌手以至政客的追棒 , Madonna的facialist kate somer -field就常用IELLIOS為她護理肌膚 , 令52歲的她肌膚輪廓均保持於30歲的狀態. IELLIOS的訊號技術,採用心臟起博起原理,活躍無法正常運作的心臟細胞。訊號技術可活化及修復愛損皮膚,透過傳送訊號,激活靜止的細胞。IELLIOS的訊號技術給予細胞指令,引發細胞再次生長,令肌膚重回年輕。