1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. FallingStars Akımı

FallingStars Akımı

FallingStars Akımı

Sosyal medyaya baktığımız her an yeni bir akımla karşılaşabiliriz. Bunlardan biri ise son günlerde sıkça duyduğumuz FallingStars akımı. Zenginlerin el atarak başladığı bu akım gittikçe yayılmaya başladı bile.

Bu akımın öncüsü ülkemizde Seda Sayan oldu. Magazin haberlerinde gündeme oturan Seda Sayan’a bir sürü caps bile yapıldı.

Peki bu akımı başlatan kim? Hemen söyleyelim Rus Dj Smash tarafından başlatıldı.

Attığı bu fotoğraf akımı hızlıca yaydı diyebiliriz.

Aslında pek masraflı bu akıma ayak uydurmak. Özenle eşyaları dizeceksin,ışık ayarlayacaksın ve poz vereceksin. FallingStars olmak bunu gerektirir çünkü fakat gayet de fotoğraflara yapılan capsler bile insanı güldürmeye yetiyor.

Şöyle bir atılan fotoğraflara bakalım;

 

Yazar Hakkında

Türkiye ve Dünya çapında ilgimizi çeken, etkileyici ve birbirinden güzel liste yazılarımızı paylaşmak ve bazı konulardaki fikir ve bakış açımızı da sizlere sunmak için buradayız.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. JUVEDERM由透明質酸Hyaluronic Acid(一種天然多醣體)製造而成,並具有幼滑及高凝聚力的配方。透明質酸(HA)是皮膚組織的主要成份之一,能自然存在於人體肌膚內 JUVEDERM所用的透明質酸非由動物身體提取,可鎖住水份保濕皮膚,從而增加皮膚密度並改善質感 Juvederm 玻尿酸 加強優化面部輪廓,可被身體完全吸引,能自然地修飾面部輪廓 功效可長達24個月以上 JUVEDERM的特點: 效果立即可見 非永久性 非手術性 安全有效 效果自然 JUVEDERM獲歐盟(CE)及美國及藥物管理局(FDA)認證 首先及唯一獲得FDA認證在首次療程後能維持長達一年2-4功效 新世代專員Hylacross科技為產品帶來獨特的物理特質,包括凝聚力、支撐力及柔順度 這是一套由全球著名醫學美容醫生Dr. Maurício de Maio,以JUVÉDERM®系列透明質酸產品為基礎而研發的面部優化療程,藉著簡單程序便達致面部優化效果,不需進行手術,減低風險。