1. Ana Sayfa
  2. Diğer
  3. EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN MAGAZİN HABERLERİ 2

EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN MAGAZİN HABERLERİ 2

EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN MAGAZİN HABERLERİ 2

1-Buse Terim sosyal medyadan kilosuyla ilgili yapılan çirkin yorumları ifşa etti.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı’ya ayı benzetmesi yapıldı ve bu oldukça tepki topladı. Buse Terim 18 ay içerisinde 2 doğum yapmıştı.

2- Hakan Baş ve Bensu Soral evlendi.

 

Bensu Soral’ın rap yapması geceye damgasını vurdu.Bu sezonun en kalabalık, en eğlenceli düğünü ünvanını Bensu Soral ve Hakan Baş çiftine veriyoruz.

3-Kıvanç Tatlıtuğ’un, Organize İşler 2 filminde canlandırdığı “Sarı Saruhan” lakaplı karakterin fotoğrafları oldukça ilgi çekti.

Göbekli, saçı sakalı bir arada, maço bir karakteri oynayan Tatlıtuğ’u görenler ilk anda tanıyamadı.

4-En çok ilgi çeken ise Öykü Serter’in yeni saç stili oldu.

Ünlü sunucu saçlarını kısacık kestirerek boyattı. Öykü Serter yeni imajıyla sevildi mi bilmiyoruz seven de var sevmeyen de siz ne düşünüyorsunuz?

Yazar Hakkında

Türkiye ve Dünya çapında ilgimizi çeken, etkileyici ve birbirinden güzel liste yazılarımızı paylaşmak ve bazı konulardaki fikir ve bakış açımızı da sizlere sunmak için buradayız.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Harika bir yazı olmuş, tebrik ederim

  2. Restylane乃一系列用於美顏的長效透明質酸產品。 Restylane療程能有效撫平皺紋、美化臉型輪廓及唇部,並可改善膚質及肌膚的彈性。Restylane透明質酸作用原理 Restylane透明質酸均以非動物來源的透明質酸作為原料,獨有的NASHA™專利技術研製而成。微量Restylane透明質酸凝膠到皮膚中,可以讓您的面部肌膚恢復豐盈飽滿。 Restylane透明質酸中的透明質酸與人體內的天然透明質酸十分相似,使用前無需進行皮膚測試,引起過敏反應的機率亦極低。