1. Ana Sayfa
  2. 60 Saniye
  3. 60 SANİYEDE TÜRK İNSANI

60 SANİYEDE TÜRK İNSANI

60 SANİYEDE TÜRK İNSANI

Gariptir Türk halkı… Ne açıdan bakarsan bak, bir ilginçlik bir komiklik görmemen imkansızdır. Bir tuhaf millet işte kısaca. Şöyle bir 10 dakika git uzaktan bir kahveyi seyret, büyülenirsin büyülenirsin. Hani şu başka ülkede yaşayamam tweetleri var ya, harbiden de öyle. Yaşayamayız.

Çalışkan, zeki, doğru, cesur… Say say bitmez bu…

İki saniye önce kavga edip, anında kardeş gibi sarılacak başka bir millet, gurbette hemşerisini görünce sevinçten delirecek başka bir millet, ülkesini canı pahasına korumaya hazır olan başka bir millet tanımıyorum güzel ülkemden başka.

Bir sitede şöyle bir yazı gördüm ilgimi çekti, onu da sizlerle paylaşayım istedim:

Gelişmiş ülkelere göre çok zor şartlar altında çalışarak çok şey başaran, hak ettiği saygıyı bir türlü göremeyen, her yerde hem de kendi insanları tarafından aşağılanan, zeki ve de bir o kadar çalışkan insan tipi.
Buradan başka gidecek vatanımız, milletimizden başka kardeşimiz yok, değerimizi iyi bilelim ki ileride ağlayarak hatırlamayalım.

Yazar Hakkında

Türkiye ve Dünya çapında ilgimizi çeken, etkileyici ve birbirinden güzel liste yazılarımızı paylaşmak ve bazı konulardaki fikir ve bakış açımızı da sizlere sunmak için buradayız.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. 紅石榴保濕噴霧 重水保濕噴霧 清肌保濕噴霧 瑕疵遮瑕膏 修容霜 護眼修飾霜 眼部遮瑕修護筆 亮白蓋斑霜 香茅SPF30 香茅蚊怕水 古銅暗影粉2號 胭脂輪廓修飾 點綴立體修容 奇幻腮紅 亮麗持久胭脂膏 深層修護滋養潤唇霜 保濕護唇膏